​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 • مدیر بنیاد مسکن ایذه از پرداخت تسهیلات معیشتی و وام های تعمیری به آسیب دیدگان از سیلاب اوایل سالجاری خبر داد . به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن خوزستان ، وی توضیح داد ؛ در مجموع ۱۶۵پرونده تعمیری تشکیل شده که 135 پرونده به بانک معرفی شده است .
  1398/05/26
 • به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن خوزستان، آسفالت روستای نمره ۲ از بخش مرکزی شهرستان هفتکل به بهره برداری رسید . مدیر بنیاد مسکن هفتکل گفت ؛این پروژه بر اساس تفاهمنامه فیمابین دهیاری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و در سطح ۵۰۰۰متر مربع اجرا شده است .
  1398/05/26
 • به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن خوزستان، پنجمین جلسه شورای مسکن استان با حضور معاونین وزارت راه و شهرسازی، استاندار و نمایندگان بنیاد مسکن کشور و استان در سالن جلسات استانداری خوزستان تشکیل شد . در این جلسه مقرر شد :با توجه به مصوبه دولت و تخصیصی که به بنیاد مسکن داده شده ،ساخت منازل آسیب دیده از سیل آغاز شود .
  1398/05/23
 • به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل زده خوزستان ،این دوره آموزشی با تدریس حمید رضا هلاکویی عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز در بنیاد مسکن خوزستان برگزار شد. معاون فنی ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل زده خوزستان با اعلام این خبر افزود : بررسی و اجرایی نمودن نتایج مطالعات دانشگاه شهید چمران اهواز در رابطه با سیلاب خوزستان در ساخت و ساز واحد آسیب دیده از جمله دلایل برگزاری این دوره ...
  1398/05/22
 • جلسه مشترک دانشگاه شهید چمران اهواز با ستاد بازسازی مناطق سیل زده خوزستان به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی مناطق سیل زده خوزستان در این جلسه بر ضرورت تسریع در اجرایی نمودن نتایج پژوهش های کارگروه تخصصی اساتید دانشگاه شهید چمران در بازسازی اماکن آسیب دیده از سیلاب خوزستان تاکید شد. در این جلسه رییس بنیاد مسکن خوزستان گفت ؛ بر اساس تصمیمات اتخاذ شده توسط مسولان استانی ، برخی از روستاها جابجا می شوند ...
  1398/05/21